PARK INN BY RADISSON ISTANBUL ATATURK AIRPORT, 5 YILDIZ BELGESİ ALMAYA HAK KAZANDI

ISTANBUL/TÜRKİYE – 11 Nisan 2017–  25 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye’nin ilk Park Inn oteli olarak açılan Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, açılışından bu yana Rezidor Grubu otelleri içerisinde örnek gösterilen başarılı bir şehir ve havaalanı oteli projesidir. Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport verdiği en iyi hizmet ve kaliteli servis ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 5 Yıldız belgesi almaya hak kazanmıştır.

 

Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport Otel, sürekli ve devam eden yeni yatırımlarla Misafirlerine ‘Yüksek Kalite’ ve ‘Yüksek Misafir Memnuniyeti’ anlayışı ile ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bugüne kadar aldığı TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası, HolidayCheck® Recommended Hotel Sertifikası (En çok tavsiye edilen otel) Yeşil Anahtar, Çevreye Duyarlı Tesis, Yeşil Yıldız ödül ve sertifikalar ile hizmet ve servis kalitesini ispatlamıştır. Bu ödüllerle birlikte Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport etkin yönetim, kaliteli hizmet çalışmalarının devamlılığına ağırlık vermiş ve 5 Yıldızlı Tesis belgesine sahip olmuştur.

 

Enerjik, dinamik, konforlu ve rengarenk 154 odası ile hizmet veren Park Inn by Radisson İstanbul Ataturk Airport, yılda 50 milyondan fazla yolcunun ulaşımını sağlayan İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı'na  ve ulusal ve uluslararası bir çok önemli fuara ev sahipliği yapan CNR Expo Fuar Merkezi'ne 4 kilometre mesafede  bulunmaktatır. Bölgede konumlanan, Türkiye'nin en büyük sanayi bölgeleri arasında yer alan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne; Dünya Ticaret Merkezi, Mall of İstanbul, Atatürk Olimpiyat Stadı ve İstanbul Akvaryum gibi iş, alışveriş, yaşam ve spor merkezlerine yakın bir lokasyonda yer alan Park Inn Istanbul, 30 ile 422 metrekare arasında değişen 7 adet salonu ile etkinlik ve organizasyonlar için kusursuz alanlar sunuyor.

 

2016 yılında Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport bünyesinde faaliyete giren, usta ekipleri ile Türk Mutfağının leziz ve yöresel lezzetlerinin mükemmel örneğini oluşturan Anadolu Ziyafet Restoran, Halkalı Küçükçekme bölgesinde bulunan firma çalışanları ve bölge sakinleri tarafından en tercih edilen mekanlarından biridir.